Warsztat samochodowy

Jako nieliczni w Polsce a może jedyni, proponujemy Ci w ramach naszej współpracy, zająć się naprawą sprowadzonego dla Ciebie samochodu.

Posiadamy profesjonalny zakład blacharsko lakierniczy oraz warsztat mechaniki samochodowej. Współpracujemy z stacjami diagnostycznymi dzięki czemu Twój samochód możemy dostarczyć Ci gotowy do jazdy.

Samochody naprawione przez naszych fachowców są dopieszczone pod każdym względem, jednak zawsze w zakresie który Ty ustalisz.

W tym się specjalizujemy

Elektryka

W naszym serwisie elektryka samochodowa to przede wszystkim wysoka jakość świadczonych usług. Rozpoznajemy wszelkie błędy sterownika i je naprawiamy. Dodatkowo możliwe jest chociażby monitorowanie pracy układu elektrycznego, przeprowadzenie różnorodnych testów i sprawdzenie sprawności komputera w samochodzie.

Mechanika

Nasi mechanicy przygotują Twoje auto do jazdy. Jeśli będzie ono wymagać wymiany płynów, olejów, filtrów, serwisu klimatyzacji, wykonamy ją bez trudu w dogodnym dla Ciebie terminie, używając tylko części wysokiej jakości. W zależności od pory roku wymienimy Twoje opony na dostosowane do warunków atmosferycznych. Wykonujemy także naprawy generalne silników.

Lakiernictwo

Bezpyłowa komora lakiernicza, własne mieszalnie lakierów tradycyjnych i wodno-rozcieńczalnych, komputerowy dobór lakieru, materiały najwyższej jakości. To wszystko daje Państwu gwarancję usług lakierniczych na najwyższym poziomie.

Serwis ogumienia

Proponujemy szybkie i bezproblemowe usługi wymiany opon. Nasz serwis samochodowy dostosowuje się do potrzeb klienta, więc można się z nami umówić na dokładny termin, w przypadku wymiany opon letnich czy zimowych, by każdy był zadowolony z naszych usług.

Naprawy powypadkowe

Przeprowadzimy Cię sprawnie przez cały proces likwidacji szkody wobec ubezpieczyciela. Posiadamy na miejscu druki zgłoszeniowe do wszystkich firm ubezpieczeniowych. Wystarczy jedna wizyta w naszym serwisie w celu zgłoszenia szkody. Podczas drugiej wizyty można będzie odebrać gotowe auto po naprawie. Refundacją kosztów za naprawę, holowanie, samochód zastępczy zajmuje się całkowicie warsztat.

Zawieszenie

Mechanicy naszego serwisu sprawdzają zawieszenie i układ kierowniczy podczas każdego przeglądu czy naprawy. Jeśli uważasz, że Twój samochód nie jeździ tak, jak powinien, podjedź do naszego serwisów, a my chętnie sprawdzimy, co jest przyczyną usterki. Jeżeli wyrazisz zgodę, wykwalifikowani mechanicy naprawią ją, używając tylko oryginalnych części wysokiej jakości.