Import czy zakup?

Nasza oferta to samochody sprowadzone przez nas z USA po wcześniejszej weryfikacji rzeczywistego stanu przez naszych ludzi. We wszystkich przypadkach to pojazdy, których stan i historia jest znana. Zakup u nas, to samochód z pewnego źródła i bez niespodzianek. Sprzedajemy auta powypadkowe do naprawy we własnym zakresie lub auta gotowe do jazdy. Dodatkowe instalacje wykonywane są na okazyjnych warunkach.

Procedury w przypadku importu

1. Wybór pojazdu

Pierwszym krokiem jest dokonanie przez Państwa wyboru pojazdu, korzystając z wyszukiwarek pojazdów na portalach aukcyjnych. W przypadku niejasności lub jakichkolwiek problemów, jesteśmy do Państwa dyspozycji i pomożemy w wyborze odpowiedniego samochodu wedle podanych przez Klienta kryteriów.

Dodatkowo otrzymają Państwo od nas informację, zawierającą opinię naszych ekspertów na temat danego pojazdu. Korzystamy z  pomocy płatnych raportów takich jak CARFAXAUTOCHECKEPICVININSTAVIN.

2. Umowa i zaliczka

Po dokonaniu wyboru pojazdu, zostajecie Państwo poinformowani o prognozowanych cenach oraz szacowanych kosztach transakcji (związanych z zakupem i importem auta z USA do Polski). Ponieważ większość pojazdów na rynku amerykańskim jest sprzedawana w formie licytacji, do Państwa należy decyzja do jakiej kwoty będziemy licytować dane auto lub inny pojazd. Będąc do Państwa dyspozycji pomożemy określić kwotę licytacji aby była atrakcyjna.

3. Finansowanie pojazdu

Po otrzymaniu informacji o wygranej aukcji, Klient jest zobowiązany dokonać pełnej opłaty bezpośrednio na konto firmowe  w Stanach Zjednoczonych w ciągu 2 dni roboczych. Jest to warunek konieczny, aby uniknąć dodatkowo naliczonych opłat.

4. Importowanie samochodu z USA do Polski

Po dokonaniu przelewu i zaksięgowaniu go , auto przewożone zostaje do naszej bazy kontenerowej w porcie i drogą morską importowane do Bremerhaven bądź Gdyni. Auto zostaje dostarczone na wskazany przez Klienta adres odbioru. Lokalizacja kontenera jest przez nas na bieżąco monitorowana, pokrywamy za naszych klientów również opłaty związane z procedurą celną które rozliczamy dopiero przy odbiorze auta w Polsce.

6. Formalności rejestracyjne

Załatwimy za Państwa wszelkie formalności, rozładowanie kontenera, przygotowanie dokumentów do odprawy celnej. Pojazd możemy podstawić w dowolne miejsce w Polsce.